Reflektory

Reflektorki najczęściej stosowane są w ogrodach do wyeksponowania pewnego terenu, szpaleru krzaków, ozdobnych drzewek, czy też rzucenia blasku na ścianę zabudowy. Charakteryzują się mocną, skupiona wiązką światła, która skierowana na określony obiekt wyróżnia go na tle otoczenia. Ciekawe efekty można również otrzymać przy użyciu kilku małych reflektorków do oświetlenia ścieżek ogrodowych lub dróżki przed domem, bądź garażem. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, a przy okazji pozwala uzyskać fajny efekt zdobiący.

Reflektorki z reguły montowane są wysoko na ścianach budynków, bądź masztach, tak aby oświetlić możliwie największą powierzchnię. Innym rodzajem reflektorków, są niewielkie oprawy na szpicy, wbijane w ziemię. Mogą występować pojedynczo, jak również można je połączyć w szereg wzdłuż, ogrodowych arterii, bądź w inne kombinacje zależnie od upodobań.

Oprócz zastosowań w ogrodzie, reflektory zdadzą egzamin również jako oświetlenie eksponujące elementy małej architektury, takie jak fontanny, pomniki, czy całe skwery.

Reflektory Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów