Lista produktów producenta: Lui's Collection

Lui's Collection to światowy lider lamp stołowych. Angielska firma słynna jest na całym świecie z przepięknych podstaw lamp stolikowych, wykonanych z porcelany i ze szkła, a także z wyjątkowo urokliwych abażurów. Lui's Collection od wielu lat jest znanym i cenionym producentem lamp stołowych na brytyjskim rynku oświetleniowym, jednak w ostatnim czasie nastąpiła duża ekspansja produktów tej marki na cały świat, dzięki czemu także w Polsce możemy z łatwością nabyć oprawy tego producenta.


Kolekcja lamp stołowych Lui's Collection podzielona jest na trzy grupy, są to nowoczesne lampy stołowe, klasyczne lampy stolikowe i lampy w stylu orientalnym. Podstawy lamp nowoczesnych wykonane są ze szkła lub metalu, a struktura oprawy pozbawiona jest zbędnych ozdobników. W klasycznych lampach stołowych podstawa oprawy zazwyczaj posiada kształt wazonu i jest wykonana z porcelany. Orientalne lampy stołowe wyróżniają się rysunkami, które nawiązują do kultury dalekiego wschodu. Lampy Lui's Collection słyną z niezwykle urokliwych abażurów, które są ręcznie wykonywane z najróżniejszego rodzaju tkanin. Najciekawsze abażury tworzy się z jedwabiu, szyfonu oraz organzy. Wszystkie klosze są perfekcyjnie wykończone co w połączeniu z najwyższą jakością stosowanych materiałów tworzy eksluzywne oprawy oświetleniowe.


Podstawy i abażury lamp stołowych Lui's Collection sprzedawane są osobno, co w znacznym stopniu ułatwia wybór idealnie pasującej oprawy do konkretnego pomieszczenia. Lampy stołowe Lui's Collection najczęściej spotykane są w sypialniach i salonach, gdzie stają się wizytówką pomieszczenia.


Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekją lamp stołowych marki Lui's Collection  dostępnych w naszym sklepie oświetleniowym. 

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 106 elementów