Lampy wiszące ogrodowe

Głównym miejscem zastosowania ogrodowych lamp wiszących są różnego rodzaju zadaszenia w przydomowych oraz ogrodowych obiektach. Oprawy takie doskonale nadają się jako źródło światła bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi do domków jednorodzinnych.

Popularne ostatnio w ogrodach stają się drewniane altanki ze stołem jadalnym w puncie centralnym. Przestrzeń nad stołem to idealne miejsce do montażu lampy wiszącej ogrodowej, która będzie w równomierny i nastrojowy sposób oświetlała miejsce spożywania posiłków. Wśród lamp wiszących ogrodowych w polskich ogrodach dominują oprawy w stylu klasycznym, o pięknych zdobieniach, zwisające na łańcuchach o regulowanej wysokości, nawiązujące swym stylem do minionych epok.

W ofercie producentów nie brakuje również ogrodowych lamp wiszących o nowocześniejszym wyglądzie. Idealnie komponują się one z nowatorskimi rozwiązaniami architektonicznymi w naszym ogrodzie. Tego typu lampy najczęściej montowane są również na przydomowych tarasach oraz na przedsionkach domów.

Lampy wiszące ogrodowe Jest 56 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 56 elementów